Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na politykę prywatności.

O nas

Naszą siłą jest połączenie doświadczenia z innowacyjnością 

Za nami tysiące kilometrów pracy i budowania doświadczenia przy współpracy z różnymi podmiotami. W naszych referencjach można znaleźć drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe i gminne, a także parkingi, makroniwelacje i obiekty inżynierskie na terenie kilku województw w Polsce. Zawsze szukamy najwyższej jakości, więc stawiamy na nowoczesne narzędzia. W projektowaniu wykorzystujemy innowacyjną technologię BIM (kilkuwymiarowe modelowanie danych budowlanych). Bazujemy na licencjonowanym oprogramowaniu Bentley OpenRoads Designer.

Działamy kompleksowo

Co to oznacza w praktyce? Opracowujemy dokumentację projektową dróg i ulic wraz z infrastrukturą towarzyszącą na każdym etapie: od koncepcji i analiz kosztowych, przez projekty budowlane i wykonawcze, po specyfikacje techniczne, kosztorysy, organizacje ruchu i wizualizacje 3D. Oferujemy też usługi z zakresu doradztwa technicznego oraz prowadzenia nadzorów inwestorskich. Odciążamy klientów i przeprowadzamy ich przez określony zakres inwestycji, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy najwyższe standardy i bezpieczeństwo

Mamy świadomość, że dobrze wykonany projekt jest warunkiem sukcesu inwestora i zarazem bezpieczeństwa użytkowników dróg. Mamy niezbędne kompetencje i narzędzia, aby to zapewnić. To nasz wkład w rozwój nowoczesnej i komfortowej infrastruktury drogowej – lokalnej i krajowej.

Partnerzy

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kontakt

Pracownia Niweleta

Pracownia Niweleta
ul. szeroka
00-000 Miejscowość

Nip: 000-000-00-00
Regon: 000000

E-mail: biuro@pracownia-niweleta.pl
Telefon: +48 000 000 000

Formularz kontaktowy